0212 222 71 66 Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00
BİZİ TAKİP EDİN :

Blog

? internet iletişimin düşük hız olması durumunda GVD çözümü nedir ?
? internet iletişimin düşük hız olması durumunda GVD çözümü nedir ?
? internet iletişimin düşük hız olması durumunda GVD çözümü nedir ?

cms & kamera görüntü akış yönetimi

Soru : Canlı  yada kayıt görüntülerin izlemesinde internet hattının düşük bağlantıya sahip olunması durumunda GVD NVR da çözümü var mıdır ?

Cevap: Düşük band internet hattına sahip olunması durumunda bir kaç yapılacak özel uygulama ve ayarlama olanakları bulunmaktadır.

Cevap1:  GVD HD HVR herbir IP Kamera için üç 3 akış "video stream" desteklemektedir.Kameranın bu 3 üç video akış desteği birbirinden bağımsızdır.
Bu durumda 1. akışı FULL HD seçerek kayıt ve local de izlemeye ,2. akışı D1 vb. seçerek uzaktan izlemeler 
3. akışıda uzun süreli arşiv kayıt için kullanabilirsiniz.
Tam verim alınabilmesi için IP kameranın 3 akış(triple) özelliğini desteklemesi gerekmektedir

Cevap2 GVD HD NVR Turbo  fonksiyonu tüşlerınız kullanabilirsiniz. Tuşların kullanımı için  nvr,kamera yada programda vb. her hangi bir ek ayar yapmanıza gerek yoktur.
Kameraların kayıt ayarlarında bir değişme olmaz ,diğer kullanıcıların izlemelerinde ve performans etkilenmesi olmaz , akış ayarı sadece kullanıcının bilgisayarı client yazılımı üzerinde çalışmaktadır. Programda bulunan turbo tuşları NVR kamera görüntü akışlarını kullanıcıya bağlı olarak  tek tuş ile kontrol imkanı sunar.Akış ayarlamaları esnasında düşük kare ve hızlarda görüntü kalitesinde bozulma olmaz ,kapasite akış hız resim senkronize çalışmaktadır. "veri ayarlama musluğu"